Uitloggen
Je bent nu uitgelogd.
Ga verder
Bedankt voor je aanmelding!
Controleer je inbox, je krijgt jouw kortingscode binnen enkele momenten binnen.
Bedankt voor uw interesse in onze nieuwsbrief!

Bevestig de aanmelding door te klikken op de link in de e-mail die we je zojuist gestuurd hebben. Dankjewel!

Klik op de bevestigingslink in de email om je kortingscode te ontvangen.

Sluiten
GEEF JE MENING
Klassiek Hekwerk Gepunt 600 x 100 cm
  • Klassiek Hekwerk Gepunt 600 x 100 cm[1/5]
  • Klassiek Hekwerk Gepunt 600 x 100 cm[2/5]
  • Klassiek Hekwerk Gepunt 600 x 100 cm[3/5]
  • Klassiek Hekwerk Gepunt 600 x 100 cm[4/5]
  • Klassiek Hekwerk Gepunt 600 x 100 cm[5/5]
Artikelnummer
Stock sale
Stock
Aanbiedingen
Wrong special price !
Go to backend
Go to CMS
Manual
Partlist
Gefeliciteerd! U hebt de veiling gewonnen. Bekijk uw winkelwagen om de bestelling af te ronden. Het kan tot 15 minuten duren voordat het gewonnen item in uw winkelwagen verschijnt.
Winnend bod:
incl. BTW
Het bieden is afgelopen voor dit item.
Eindtijd:
Winnend bod:   () biedingen
Prijs:
€ 150,99
incl. BTW
Aantal
1
Niet beschikbaar
Levertijd: 3 werkdagen
GRATIS verzending & retour
Verkocht door:  vidaXL

Specificaties

  • Kleur: Zwart
  • Materiaal: Gepoedercoat staal
  • Afmetingen: 600 x 100 cm (L x H)
  • Paal grootte: 3,4 x 150 cm (Φ x H)
  • Verticale paal met punt afmetingen:1,2 x 100 cm (Φ x H)
  • Diepte in grond: 50 cm
  • De set bevat:
  • 6 x horizontale buizen
  • 42 x verticale palen met gepunte top
  • 4 x paal
  • 4 x paal dop
  • 12 x klem
  • U kunt meerdere sets kopen wanneer u een grotere oppervlakte wilt omheinen
  • Merk: vidaXL
  • SKU: 141112
  • EAN: 8718475879480

Omschrijving van Klassiek Hekwerk Gepunt 600 x 100 cm

Beschrijving

Dit mooie hekwerk heeft een klassiek design. Het hekwerk is ontworpen om uw gazon te beschermen. De panelen kunnen horizontaal en verticaal aan elkaar bevestigd worden, hierdoor kunt u ook hoeken maken. Het hekwerk zal ook voor extra veiligheid zorgen. De toppen van het herkwerk hebben een sierlijke punt.

Het hekwerk heeft een lengte van maar liefst 6 meter en is gemaakt van topkwaliteit gepoedercoat staal, hierdoor is hij weersbestendig en erg duuzaam.

De levering bestaat uit: 6 x horizontale buizen, 42 x verticale buizen met punt, 4 x hekpaal, 4 x dop voor hekpaal, 12 x klem.

NB: Wanneer u een grotere oppervlakte wilt omheinen dan kunt u ook meerdere sets kopen.

Beoordelingen 1 beoordeling(en) Schrijf een review
Fraai aluminium hem maar lastig in elkaar te zetten.

Maten voor de hoogte vd dwarsbalken ontbreekt. Dat is een probleem als je later het poorthek bestelt want dat zijn wel vaste maten. Voorgeboorde gaten zijn erg slordig: soms meerdere bij elkaar, soms niet in het hart van de spijl. Aluminium, hol, hekwerk met ijzeren palen. Ik zou het niet erg stevig noemen. Doordat het hol is en van aluminium kan het gemakkelijk beschadigen als er bijv iemand overheen klimt.
Maar wel een fraai hek,.

26 apr. 2018
Maar wel een fraai hek,.
star_ratestar_ratestar_ratestar_ratestar_rate
Vormgeving
star_ratestar_ratestar_ratestar_rate
Voldoet aan verwachting
Prijs-Kwaliteit
Verzendtijd & kosten
Maak alsjeblieft een biedernaam aan voor je account:
Uw biedernaam wordt weergegeven als u biedt op een veiling.
Biedernaam:
   Ik ga akkoord met de Algemene Voorwaarden
Bevestig uw maximale bod van
vidaXL zal automatisch voor u bieden tot uw maximale bod is bereikt!
Resterende tijd:
Huidig bod:
SCHRIJF JE IN VOOR ONZE NIEUWSBRIEF
checkmark

Exclusieve aanbiedingen

checkmark

Nieuws over uitverkoop

checkmark

De nieuwste artikelen

checkmark

Ontvang €5 korting**

vidaXL respecteert je privacy
*Uitschrijven kan op elk moment
**bij besteding van €100 aan vidaXL producten