Uitloggen
Je bent nu uitgelogd.
Ga verder
Bedankt voor je aanmelding!
Controleer je inbox, je krijgt jouw kortingscode binnen enkele momenten binnen.
Bedankt voor uw interesse in onze nieuwsbrief!

Bevestig de aanmelding door te klikken op de link in de e-mail die we je zojuist gestuurd hebben. Dankjewel!

Klik op de bevestigingslink in de email om je kortingscode te ontvangen.

Sluiten
GEEF JE MENING
Gluhweinketel 6,8 ltr
  • Gluhweinketel 6,8 ltr[1/4]
  • Gluhweinketel 6,8 ltr[2/4]
  • Gluhweinketel 6,8 ltr[3/4]
  • Gluhweinketel 6,8 ltr[4/4]
Artikelnummer
Stock sale
Stock
Aanbiedingen
Wrong special price !
Go to backend
Go to CMS
Manual
Partlist
Gluhweinketel 6,8 ltr
Gefeliciteerd! U hebt de veiling gewonnen. Bekijk uw winkelwagen om de bestelling af te ronden. Het kan tot 15 minuten duren voordat het gewonnen item in uw winkelwagen verschijnt.
Winnend bod:
incl. BTW
Het bieden is afgelopen voor dit item.
Eindtijd:
Winnend bod:   () biedingen
Prijs:
€ 49,99
incl. BTW
Aantal
1
Niet beschikbaar
Levertijd: 2 werkdagen
GRATIS verzending & retour
Verkocht door:  vidaXL

Specificaties

  • Inhoud: 6,8 L.
  • Materiaal: RVS
  • Vermogen: 2000 W.
  • Voltage: 220-240V ~ 50Hz Materiaal:
  • Merk: vidaXL
  • SKU: 50022
  • EAN: 8718475804185

Omschrijving van Gluhweinketel 6,8 ltr

Beschrijving

Deze verwarmde gluhweinketel heeft een vermogen van 2000 Watt en is met een inhoud van 6,8 liter goed voor maar liefst 40 koppen gluhwein tegelijkertijd. De gluhwein ketel is gemaakt van RVS met een kunststof bodem en handvatten. De temperatuur kan gemakkelijk worden ingesteld tussen de 30° en de 100° celcius. De lampjes geven aan wanneer de ketel op temperatuur is. Dranken kunnen makkelijk worden ingeschonken door middel van het speciale kraantje. Tevens is de gluhweinketel voorzien van een hitte protectie. Wanneer de ketel overhit raakt, wordt deze automatisch uitgeschakeld. De gluhweinketel is onder andere geschikt om wijn, thee en punch in te verwarmen. Ideaal om in de koude winter uw visite en uzelf te voorzien van heerlijke warme dranken.

Beoordelingen 1 beoordeling(en) Schrijf een review
Service tegen goede prijs

Service tegen goede prijs

Lahuis Vastgoed
25 dec. 2016
Service tegen goede prijs
star_ratestar_ratestar_ratestar_ratestar_rate
Vormgeving
Voldoet aan verwachting
Prijs-Kwaliteit
Verzendtijd & kosten
Maak alsjeblieft een biedernaam aan voor je account:
Uw biedernaam wordt weergegeven als u biedt op een veiling.
Biedernaam:
   Ik ga akkoord met de Algemene Voorwaarden
Bevestig uw maximale bod van
vidaXL zal automatisch voor u bieden tot uw maximale bod is bereikt!
Resterende tijd:
Huidig bod:
SCHRIJF JE IN VOOR ONZE NIEUWSBRIEF
checkmark

Exclusieve aanbiedingen

checkmark

Nieuws over uitverkoop

checkmark

De nieuwste artikelen

checkmark

Ontvang €5 korting**

vidaXL respecteert je privacy
*Uitschrijven kan op elk moment
**bij besteding van €100 aan vidaXL producten